Prosím vezměte na vědomí informaci, že na přelomu února a března 2018 bude zahájena oprava propustku pod státní silnicí v zatáčkách nad obecním úřadem v Doubici. Oprava bude probíhat tak, že nejprve bude vybudována objízdná panelová komunikace přes pozemek Prchalů (nad silnicí), což bude jen jeden jízdní pruh a bude tam řízená kyvadlová doprava. Po té bude přerušena státní silnice a v ní opraven propust. Dle nařízení silničního správního úřadu bude vše řádně označeno dopravními značkami.

Opravu provádí Správa a údržba silnic Ústeckého kraje a vlastní stavbu dodavatelská firma AFC Servis Děčín. V případě jakýchkoliv problémů s tímto omezením se neváhejte obrátit na obecní úřad, budeme se snažit Vám pomoci.

K této opravě bylo vydáno OOP, které je zveřejněno na úřední desce OÚ, zde odkaz:  http://oudoubice.cz/index.php/2018/02/22/opatreni-obecne-povahy-oprava-propustku-pod-stani-silnici-u-obecniho-uradu/

Prosím tedy o trpělivost, shovívavost a hlavně opatrnost, ať se tam nikdo nechytnete do pasti v podobě díry místo státní silnice.

Mějte se fajn a díky

Jan Drozd

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com