Úřední hodiny v sobotu zrušeny

Vzhledem k nákazové situaci v ČR a opatřením vyhlášených vládou ČR jsou bohužel dočasně zrušeny sobotní úřední hodiny (nejbližší měly být 7.11.2020 a nebudou). Děkujeme za pochopení. Nevěště však hlavu, vše co potřebujete na Doubickém úřadě vyřídit umíme i distančně skrze e-mail či telefon. Zavolejte či napište i když se nesetkáme osobně stále jsme tu pro Vás. 🙂

Mezinárodní folklorní festival – Krásná Lípa

Od 8. 6. do 10. 6. se v Krásné Lípě koná Mezinárodní folklorní festival Krásná Lípa, letos je to již 9. ročník pořádaný FS Lužičan. Připraven je bohatý program a jako zpestření proběhne v sobotu 9. 6. koncert skupiny Fleret a Zuzany Šulákové.

Přijďte prožít zajímavý víkend plný akce.

Jana Drobečková, místostarostka města

Nový web Destinačního fondu České Švýcarsko

Destinační fond Českého Švýcarska spustil nový web zde odkaz. Tento web je plně responzivní a poslouží zejména všem co se k nám vydají ať už za přírodou, turistikou, sportem, ale také za kulturou, gastronomickými zážitky apod.

Destinační fond je společným finančním zdrojem pro rozvoj šetrného cestovního ruchu, do kterého přispívají všichni zainteresovaní aktéři v regionu.
Destinační fond je založen na partnerství místních podnikatelů, obcí, krajské samosprávy a správ chráněných území rozvíjet cestovní ruch v regionu šetrnou formou, společně a se sdílenými náklady a odpovědností.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com