Vítězství je krásná věc, ale přátelství je lepší“ (Emil Zátopek)

Oddíl byl založen v roce 2003. Členská základna v období vzniku činila cca 30 hráčů z řad místních obyvatel a chalupářů. V následujícím roce byla odehrána jedna soutěžní sezona družstva dospělých v severočeském přeboru. Pro většinu našich hráčů se jednalo o první kontakt se soutěžním tenisem. Nejstarším registrovaným soutěžním tenistou v Čechách je náš reprezentant – Karel Fiala. V následujících letech jsme v Doubici založili tradici tenisových turnajů a věnovali se především výchově mládeže. Velmi šťastné spojení s areálem sportu v Krásné Lípě a osobou Vlastimila Šmalcla trvalo intenzivně cca 10 let a trvá doposud. Společně jsme dosáhli pro nás velkých úspěchů v kategoriích baby tenis a žactva. Žáci nás reprezentují formou hostování, nebo již uskutečněných přestupů v různých oddílech. Trénujeme za finanční podpory Obce Doubice, SRAS Rumburk a majitelů Staré Hospody v Doubici. Poděkování patří také všem dalším sponzorům a rodičům. Cílem našeho snažení je spojení dospělých, dospívajících a dětí v jeden kamarádský kolektiv.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com