Stručné informace ke včerejší noční vichřici:

1) Doubice byla bez proudu cca od 18:00 do 02:00 hod ráno, nyní bychom měli mít distribuci elektřiny zajištěnou, avšak v Nové Doubici přetrvávají potíže, jelikož běží pouze jedna fáze. Porucha je opakovaně nahlášená a je přislíbena rychlá oprava. Může se stát, že to budou z důvodu různých oprav přes den na chvíli vypínat. Bylo poškozeno vysoké napětí na cca 200 místech v okrese Děčín. ČEZ poruchy odstraňuje postupně, nejprve na vysokém napětí a následně se budou věnovat poruchám na vedení nízkého napětí. Stav distribuční sítě lze sledovat i zde na stránkách ČEZ Distribuce:

2) veřejné osvětlení nahodíme dnes večer (19.01.2018), do dnešního rána jsme jej nechali po prvním vypadnutí jističů preventivně bez proudu.

3) silnice do obce jsou průjezdné ze směru od Krásné Lípy, Rybniště a Chřibské. Cesta do Kyjova byla poměrně hodně zapadaná a tedy byla celé dopoledne uzavřena (od Policie ČR – pásky přes cestu), v tomto okamžiku je už plně průjezdná.

4) prosím o velkou opatrnost při pohybu v lese, vítr poškodil další stromy, které přibyly k těm z podzimu a díky velkému podmáčení mohou nahnuté stromy padat postupně i bez větru!!! Stromy mohou postupně padat i přes silnice, tak prosím opatrně v zatáčkách, aby Vás to nepřekvapilo, na tomto povrchu se dobržďuje velmi obtížně.

JD

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com