Prodej chaty v Doubici !!

Nabízím k prodeji chatu v Doubici č.p.94. Vhodné pro celoroční využití.
Dispozice chaty: v přízemí chodba kde je přípojka na pračku a myčku, kuchyňská linka s elektrickým sporákem, koupelna s wc a sprchovým koutem,obývací pokoj kde jsou i kamna na tuhá paliva které vytopí celou chatu. V patře jsou dva pokoje. Chata má dva vchody u zadního vchodu je krásná dřevěná pergola vhodná k posezení. Venku je bouda na nářadí a přístřešek na dřevo. Zahrada je rovinatá a je zde i udržovaná skalka a čtyři velké stromy. Kanalizace řešena jímkou, voda je z místního vodovodu.
Chata bude k prodeji zařízená, možno ihned k nastěhování.
Cena: 1 900 000,-Kč.
Kontakt: 604 584 248

Popelnice na biologický odpad

Vážení obyvatelé obce Doubice,

vzhledem k tomu, že i přes provedenou distribuci obecních komposterů se mezi Vámi najdou zájemci o likvidaci biologického odpadu prostřednictvím pravidelně vyvážených popelnic, nabízí obecní úřad Doubice zprostředkování přistavení a vývozu těchto popelnic. Předesílám však, že tuto službu bude možné poskytnout pouze v případě, že zájemců bude více tak, aby se svozové společnosti vyplatilo do Doubice zajíždět a dále za předpokladu, že si každý zájemce uhradí vývoz bioodpadu v plné výši.

V případě Vašeho zájmu o tuto službu prosím o zaslání Vaší žádosti na mejl: oudoubice@volny.cz s uvedením č.p. nebo č.ev. Vaší nemovitosti a také s informací o požadované velikosti popelnice a frekvence vývozu. Svoz by byl případně zahájen na jaře 2020.

Děkujeme za spolupráci.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com